Menu
Bertolucci Shop

ZFP Developer

Jak jsme začínali

Vznik společnosti ZFP Developer je datován do roku 2005, kdy se spojily dvě různorodé společnosti, ZFP a 3xM GROUP. Různorodost, profesionální znalosti a zkušenosti daly nově vzniklé společnosti jasný a náročný cíl: výstavbu exkluzivních půdních bytů na území celé Prahy. Vysoká kvalita a jedinečné provedení ze společnosti udělaly krátce na to jednoho z hlavních specializovaných developerů s realizacemi v hodnotě přibližně 420 miliónů Kč. Nyní patříme mezi jedničky na trhu.

Jak probíhá výstavba?

Klademe důraz na moderní technologie, ekologické materiály a postupy a zároveň na neotřelý design pro harmonický domov. Spojení kvalitního provedení spolu s jedinečným zpracováním prostoru a designu interiérových prvků, které u českých dodavatelů nenaleznete, to je ZFP Developer. Naše architektonické oddělení se zabývá aplikací nejkvalitnějších obkladů, dlažeb, masivních dřevěných podlahových krytin, dveří a interiérových prvků, aby mohlo našim klientům nabídnout to nejlepší. Většinu prvků dovážíme z Itálie, kolébky designu a umění.

Naše vize

Naším přáním a posláním není jen stavět stylové půdní byty, které se stanou vaším domovem,
ale zároveň i celé rekonstrukce domů, kde tyto byty vznikají. Není totiž snadné financovat chod domu skrze společenství vlastníků a k tomu ještě platit nutné opravy, proto jsme tu my, abychom vám současně s výstavbou bytu či rekonstrukcí půdy pomohli rekonstruovat společné prostory, jako jsou fasády, okna, výtahy, a ušetřit tak vaše peníze. Nejenže ušetříte, ale také zvýšíte tržní hodnotu domu až o desítky procent.

Realizované projekty

Ročně se zabýváme výstavbou cca 35 originálních půdních bytů v nejrůznějších lokalitách po celé Praze. Rekonstruujeme prostory o velikosti od 2+kk (55 m2) až po 4+kk (120 m2) v prodejních cenách 3,5 - 10 milionů Kč. Tyto byty jsou ideální pro náročné klienty, kteří chtějí originální a plně komfortní bydlení v nejatraktivnějších lokalitách s nádherným výhledem na stověžatou Prahu. Jsou nejen výhodnou koupí, ale také výbornou investicí, protože jejich cena neustále stoupá.

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás a my se vám ozveme!

Zadejte tel. číslo.