Menu
Bertolucci Shop

Výkup půd

Jste majitelem bytového domu, který disponuje nevyužitými půdními prostory? Zároveň by se vám hodila hotovost pro rekonstrukci domu, například na výtahy, fasády či pro jiné investice?
Máme pro vás výhodnou nabídku. Provádíme výkup půdních neobydlených prostor a jejich následnou rekonstrukci na půdní byty.

Exkluzivní nabídka

Půda je zpravidla nevyužívaný prostor, který se používá jako skladiště, v horších případech způsobuje pouze problémy díky nutným investicím souvisejících se střechou, aniž by se náklady vracely zpět. Tento prostor však nyní můžete zhodnotit a získat peníze na potřebné investice
do domu či na cokoliv jiného.

Finanční hotovost bez starostí

Výkupem nevyužitých půdních prostor získáte zajímavý finanční obnos, se kterým si můžete naložit podle potřeb, peníze obdržíte ihned po podpisu smlouvy. Nemusíte se spoléhat na žádné půjčky ani shánění peněz, nyní je můžete obratem získat díky prodeji prostor, které stejně nevyužíváte. Samozřejmostí je vyřízení veškerých právních záležitostí z naší strany,
starosti a obíhání úřadů nechte na nás! Jsme profesionálové s mnohaletými zkušenostmi,
proto vyřídíme vše za vás, na vás je jen rozhodnutí o prodeji - získat peníze nikdy nebylo jednodušší.

Kvalita zpracování a zhodnocení

Kvalitní rekonstrukcí půdy na půdní byty získáte nejen peníze, ale také jistotu, že váš bytový dům bude o tento byt či byty zhodnocen. Jsme dlouholetí experti na rekonstrukci půdních prostor, garantujeme precizní provedení, víme, jak na to.

Výkup půdních prostor v domech je výhodným způsobem, jak získat peníze, ale jak také zhodnotit samotnou stavbu. Naším cílem je především spokojenost zákazníka. Rekonstrukce z naší strany bude provedena rychle a kvalitně, při co nejmenší zátěži pro stávající nájemníky či majitele bytů. Na nás se můžete spolehnout.

Jste rozhodnuti? Pošlete nám své kontantí údaje.
Zavoláme vám a domluvíme se na dalších krocích..

Jméno (povinné)
Telefon (povinné)

Případové studie

foto

Kuchyně do nájemních bytů

Zadáním bylo vyrobit a dodat 5 kuchyňských linek do nájemních bytů. Zakázka byla zajímavá lokalitou a cílenou klientelou. Zvoleny byly pohledově zajímavé, ale nepříliš cenově náročné materiály, aby klientelu zaujaly, ale aby nebylo náročné komponenty upravit či vyměnit, v případě poškození.

Rozpočet:
0 Kč
Strašnice, Praha - MEDIUM

Strašnice, Praha - MEDIUM

Děti vylétly z hnízda a starší, nicméně stále aktivní pár chtěl investovat peníze do bydlení, které bude splňovat jejich vysoké nároky, které postupem života získaly konkrétní podobu a které nebude třeba již zásadně měnit ani v budoucnu a vyhoví tak kompletně jejich požadavkům. Rekonstrukce bytu, jehož majitelé přesně vědí, co chtějí.

Rozpočet:
891 250 Kč
Strašnice, Praha - EASY

Strašnice, Praha - EASY

Mladý pár zakoupil menší byt s výměrou 45 m2 ve formě 2+kk, který chtěli využít efektivně pro náročný životní styl, který by korespondoval s moderním způsobem života, ale zároveň zachovával tradiční hodnoty. Zvolili variantu Easy, která jim vyhovovala cenově, protože byt budou dříve či později měnit za větší, rodinný. Nyní chtěli do bytu investovat jen nižší sumu, která však byt výrazně zhodnotí při případném prodeji.

Rozpočet:
343 077 Kč
Vršovice, Praha - MEDIUM

Vršovice, Praha - MEDIUM

Mladí manželé získali v rámci dědictví velmi starý, menší byt o celkové výměře 54m2, který jim však vyhovuje umístěním a řeší jejich starosti, kde založit v budoucnu rodinu. Protože chtěli kompletní rekonstrukci a nadstandardní technologie, zvolili variantu Medium, která jim vyhovovala nejvíce.

Rozpočet:
822 130 Kč
Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Jsou byty, které si o variantu Exclusive samy říkají. Penthouse s nádherným výhledem na Prahu je přesně tento typ bydlení. Majitelé se rozhodli pro nejvyšší možný standard bez limitů a odříkání, chtěli to nejlepší, co bude splňovat jejich náročný životní styl a zajistí jim určitou exkluzivitu.

Rozpočet:
2 350 625 Kč
Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Obchodní manažer ve středním věku si pořídil půdní byt v Moskevské ulici v Praze. Klient požadoval kompletní rekonstrukci bytu s výšší třídou zařizovacích prvků do koupelen a kvalitní dřevěnou podlahou s podlahovým výtápěním. Proto se zvolila varianta EXCLUSIVE.

Rozpočet:
2 142 544 Kč
Dejvice. Praha - EASY

Dejvice. Praha - EASY

Variantu Easy je žádoucí zvolit i v případě, že chcete stejně jako náš klient krásný byt, který však bude určen k pronájmu, proto není vhodné jej rekonstruovat a zařizovat vysoko nákladově. Zajímavostí tohoto bytu byl jeho naprosto dezolátní stav, který byl vykompenzován atraktivní lokalitou nedaleko Hradčan.

Rozpočet:
493 986 Kč
Vyšehrad, Praha 2 - EASY

Vyšehrad, Praha 2 - EASY

Mladý pár koupil zrekonstruovaný byt pod Vyšehradem o výměře 45m2, který chtěl využít jako menší apartmán ke krátkodobému pronájmu. Chtěli oslovit spíše náročnějšího klienta, který si potrpí na design a zároveň funkčnost bydlení. V této variantě se zvolila varianta EASY, jelikož šlo hlavně o vybavení bytu.

Rozpočet:
0 Kč
Vinohrady, Praha 2 - EXCLUSIVE

Vinohrady, Praha 2 - EXCLUSIVE

Zahraniční Investor zakoupil tento byt o výměře 140m2 za účelem občasného pobytu na území České Republiky. Jednalo se o hloubkovou rekonstrukci, při které bylo v podstatě potřeba vytvořit uplně nový byt s výměnou všech stávajících prvků. Vzhledem k náročnosti klienta se zvolila varianta EXCLUSIVE, která obsahuje nejlepší italské materiály a zařizovací prvky které jsou v současné době na trhu.

Rozpočet:
0 Kč

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás a my se vám ozveme!

Zadejte tel. číslo.