Menu
Bertolucci Shop
  • slide
    Novou tvář bytům dáváme s rozvahou a cílem posunout vaše představy ještě dál.

Rekonstrukce od návrhu po realizaci

Návrhy interiérů

  Přemýšlíte o rekonstrukci vašeho bytu, aby splňoval vaše náročné požadavky na modernost a útulnost zároveň? Díky kvalitnímu týmu a více než 35 italským dodavatelům interiérových produktů můžeme nabídnout originální a stylově bydlení. Navrhneme vám interiér na míru.

Typy rekonstrukcí

  Rekonstrukce šitá vám na míru, co se týče finančních, ale i konstrukčních řešení včetně návrhu zdarma a rychlého zpracování, to je BertolucciDesign. V případě, že toužíte váš byt pouze omladit a dodat mu jiskru, i v tom vám rádi pomůžeme.
Rádi přijímáme výzvy.

Případové studie

Případová studie - EASY

Krásný byt určtěný k pronájmu

Variantu Easy využijete i v případě, když chcete krásný byt, který však bude určen k pronájmu.
Případová studie - MEDIUM

Nejvyšší standard bez limitů

Varianta Exclusive nabízí vysoké standardy a kompletní nabídku italského vybavení nejvyšší kvality.
Případová studie - EASY

Případová studie - EASY

Variantu Easy je žádoucí zvolit i v případě, že chcete stejně jako náš klient krásný byt, který však bude určen k pronájmu, proto není vhodné jej rekonstruovat a zařizovat vysoko nákladově. Zajímavostí tohoto bytu byl jeho naprosto dezolátní stav, který byl vykompenzován atraktivní lokalitou nedaleko Hradčan.
Případová studie - EXCLUSIVE

Případová studie - EXCLUSIVE

Jsou byty, které si o variantu Exclusive samy říkají. Penthouse s nádherným výhledem na Prahu je přesně tento typ bydlení. Majitelé se rozhodli pro nejvyšší možný standard bez limitů a odříkání, chtěli to nejlepší, co bude splňovat jejich náročný životní styl a zajistí jim určitou exkluzivitu.

Reference

Byt Kubelíkova 1155/44

Cena odborné poroty i cena veřejnosti v soutěži Projekt roku 2012!

Byt Jerevanská 1064/7

Půdní byt podle konceptu Steffano Bertolucci Design o ploše 73,8 m2 vč.terasy 12,9 m2

Byt Oblouková 1254/6

Exkluzivní půdní byt postavený a zařízený podle konceptu Steffano Bertolucci Design

Byt Moskevská 262/57

Dům postavený jako obchodní a činžovní palác rodiny Waldes.

Bertolucci Design

Rekonstruujete byt? Máme pro vás tip na exkluzivní vybavení bytu jedinečnými interiérovými prvky, které můžete pořídit v našem e-shopu BertolucciDesign. Přes 1000 položek skladem pro váš nový či nově zařizovaný byt, ideální pro náročné majitele, kteří chtějí originální design, který nenaleznou v každém druhém bytě. Sortiment je převážně inspirován moderním italským designem,
který s velkou pečlivostí vybíráme. Pokud preferujete nákup osobně, můžete se zastavit v našem showroomu a nechat si poradit od našich architektů a designérů, kteří vám budou k dispozici.

Vstoupit do e-shopu

Kare

Milujete trendy, originalitu, italský moderní styl, nadčasovost, jste svobodomyslní a máte smysl pro humor? Pak právě pro vás bude e-shop KARE, který představuje moderní lifestylový koncept
s jedinečnou nabídkou nábytku, osvětlení a dalších praktických či designových bytových doplňků,
se kterými uděláte z bytu či domu opravdový domov, který bude splňovat vaše vysoké nároky
na vzhled a kvalitu. U nás naleznete to, co jste dlouho hledali, náš sortiment je exkluzivní. Reprezentujte svoji osobnost skrze interiérové vybavení a buďte originální!

Vstoupit do e-shopu