Menu
Bertolucci Shop

Návrhy interiérů

Vlastníte byt, kterému byste chtěli vdechnout vlastní styl, abyste se v něm cítili dobře, získal punc domova a zároveň přesně kopíroval vaši osobnost, přání a představy? V tom případě doporučujeme kontaktovat odborníky přes design, tým BertolucciDesign, kteří vám pomůžou realizovat tento náročný cíl, který bude splněným snem.

Originální design interiérů

Ve spolupráci s designéry získáte návrh interiéru, který bude sestaven na základě možností bytu, vašich představ a přání a zároveň bude inspirován originálním stylem designérů BertolucciDesign, kteří znají nadčasové a moderní trendy, které budou vašemu bytu slušet a zároveň budou stále IN i za několik let. Již 10 let se můžete setkávat s BertolucciDesign konceptem designu, který je zpracováván jako celek při řešení dispozice bytu. Nápadité řešení bytu provedené s maximální kvalitou a bez kopírování katalogových návrhů, které pak v domácnosti má téměř každý. Taková kvalita, nadčasovost, pak získává na hodnotě i v průběhu dalších let, takže jde o výbornou investici.

Investice do kvalitního návrhu interiéru

Mnoho lidí se nechává inspirovat četnými katalogy, které nachází ve své poštovní schránce, a věří, že dokáží svůj byt změnit tak, aby splňoval vysoké požadavky na estetický vzhled a praktičnost. Bohužel většina majitelů bytů i přes dobrý vkus postrádá zkušenosti a znalosti v oblasti návrhů interiérů, což je velmi široká disciplína, která se studuje mnoho let. Proto je vhodná investice do kvalitního návrhu, který ve výsledku bude odměnou pro vás, ale i vaši peněženku. Za velmi zásadní výhodu při spolupráci s BertolucciDesign je také nadstandardní servis – společnost zajišťuje kompletně veškeré práce, papírování, dohled a předává klíče od hotového bytu. Rekonstrukce nemusí být noční můra!

Realizace rekonstrukce je další krok

Ať už chcete pouze upravit prostředí bytu, ve kterém žijete, či chcete provést kompletní rekonstrukci a rozšířit tak ještě více možnosti vaší nemovitosti, součástí každého návrhu je i následná realizace včetně vybavení exkluzivním designovým nábytkem. Tento nábytek je zajímavý především svým stylovým provedením a kvalitou, přičemž to nutně neznamená, že musí stát mnoho peněz. Pořiďte si designový interiér, který osloví každého, kdo vás v bytě navštíví, a kde se vy budete cítit pohodlně a doma. Svěřte se do rukou společnosti, která je stabilní, nabízí kvalitní desetileté reference a zároveň následuje moderní trendy z Itálie.

Jméno (povinné)
Telefon (povinné)

Realizace interiérových návrhů

Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Jsou byty, které si o variantu Exclusive samy říkají. Penthouse s nádherným výhledem na Prahu je přesně tento typ bydlení. Majitelé se rozhodli pro nejvyšší možný standard bez limitů a odříkání, chtěli to nejlepší, co bude splňovat jejich náročný životní styl a zajistí jim určitou exkluzivitu.
Vinohrady, Praha 2 - EXCLUSIVE

Vinohrady, Praha 2 - EXCLUSIVE

Zahraniční Investor zakoupil tento byt o výměře 140m2 za účelem občasného pobytu na území České Republiky. Jednalo se o hloubkovou rekonstrukci, při které bylo v podstatě potřeba vytvořit uplně nový byt s výměnou všech stávajících prvků. Vzhledem k náročnosti klienta se zvolila varianta EXCLUSIVE, která obsahuje nejlepší italské materiály a zařizovací prvky které jsou v současné době na trhu.
Strašnice, Praha - EASY

Strašnice, Praha - EASY

Mladý pár zakoupil menší byt s výměrou 45 m2 ve formě 2+kk, který chtěli využít efektivně pro náročný životní styl, který by korespondoval s moderním způsobem života, ale zároveň zachovával tradiční hodnoty. Zvolili variantu Easy, která jim vyhovovala cenově, protože byt budou dříve či později měnit za větší, rodinný. Nyní chtěli do bytu investovat jen nižší sumu, která však byt výrazně zhodnotí při případném prodeji.
Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Obchodní manažer ve středním věku si pořídil půdní byt v Moskevské ulici v Praze. Klient požadoval kompletní rekonstrukci bytu s výšší třídou zařizovacích prvků do koupelen a kvalitní dřevěnou podlahou s podlahovým výtápěním. Proto se zvolila varianta EXCLUSIVE.
Vyšehrad, Praha 2 - EASY

Vyšehrad, Praha 2 - EASY

Mladý pár koupil zrekonstruovaný byt pod Vyšehradem o výměře 45m2, který chtěl využít jako menší apartmán ke krátkodobému pronájmu. Chtěli oslovit spíše náročnějšího klienta, který si potrpí na design a zároveň funkčnost bydlení. V této variantě se zvolila varianta EASY, jelikož šlo hlavně o vybavení bytu.
Vršovice, Praha - MEDIUM

Vršovice, Praha - MEDIUM

Mladí manželé získali v rámci dědictví velmi starý, menší byt o celkové výměře 54m2, který jim však vyhovuje umístěním a řeší jejich starosti, kde založit v budoucnu rodinu. Protože chtěli kompletní rekonstrukci a nadstandardní technologie, zvolili variantu Medium, která jim vyhovovala nejvíce.
Strašnice, Praha - MEDIUM

Strašnice, Praha - MEDIUM

Děti vylétly z hnízda a starší, nicméně stále aktivní pár chtěl investovat peníze do bydlení, které bude splňovat jejich vysoké nároky, které postupem života získaly konkrétní podobu a které nebude třeba již zásadně měnit ani v budoucnu a vyhoví tak kompletně jejich požadavkům. Rekonstrukce bytu, jehož majitelé přesně vědí, co chtějí.
Dejvice. Praha - EASY

Dejvice. Praha - EASY

Variantu Easy je žádoucí zvolit i v případě, že chcete stejně jako náš klient krásný byt, který však bude určen k pronájmu, proto není vhodné jej rekonstruovat a zařizovat vysoko nákladově. Zajímavostí tohoto bytu byl jeho naprosto dezolátní stav, který byl vykompenzován atraktivní lokalitou nedaleko Hradčan.

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás a my se vám ozveme!

Zadejte tel. číslo.