Menu
Bertolucci Shop

Případové studie

Uvažujete o rekonstrukci bytu? Máme pro vás připraveny jednotlivé případové studie modelových programů ve variantách EASY, MEDIUM a EXCLUSIVE. Můžete si tak prohlédnout konkrétní rekonstrukce interiérů s přesnými cenami. Součástí každého programu je i návrh rekonstrukce a interiéru od našich architektů a designérů zdarma. Využít můžete také jedinečné nabídky na výkup půd. Svěřte své bydlení do rukou profesionálů z BertolucciDesign.

Vyšehrad, Praha 2 - EASY

Vyšehrad, Praha 2 - EASY

Mladý pár koupil zrekonstruovaný byt pod Vyšehradem o výměře 45m2, který chtěl využít jako menší apartmán ke krátkodobému pronájmu. Chtěli oslovit spíše náročnějšího klienta, který si potrpí na design a zároveň funkčnost bydlení. V této variantě se zvolila varianta EASY, jelikož šlo hlavně o vybavení bytu.
Vinohrady, Praha 2 - EXCLUSIVE

Vinohrady, Praha 2 - EXCLUSIVE

Zahraniční Investor zakoupil tento byt o výměře 140m2 za účelem občasného pobytu na území České Republiky. Jednalo se o hloubkovou rekonstrukci, při které bylo v podstatě potřeba vytvořit uplně nový byt s výměnou všech stávajících prvků. Vzhledem k náročnosti klienta se zvolila varianta EXCLUSIVE, která obsahuje nejlepší italské materiály a zařizovací prvky které jsou v současné době na trhu.
Strašnice, Praha - EASY

Strašnice, Praha - EASY

Mladý pár zakoupil menší byt s výměrou 45 m2 ve formě 2+kk, který chtěli využít efektivně pro náročný životní styl, který by korespondoval s moderním způsobem života, ale zároveň zachovával tradiční hodnoty. Zvolili variantu Easy, která jim vyhovovala cenově, protože byt budou dříve či později měnit za větší, rodinný. Nyní chtěli do bytu investovat jen nižší sumu, která však byt výrazně zhodnotí při případném prodeji.
Dejvice. Praha - EASY

Dejvice. Praha - EASY

Variantu Easy je žádoucí zvolit i v případě, že chcete stejně jako náš klient krásný byt, který však bude určen k pronájmu, proto není vhodné jej rekonstruovat a zařizovat vysoko nákladově. Zajímavostí tohoto bytu byl jeho naprosto dezolátní stav, který byl vykompenzován atraktivní lokalitou nedaleko Hradčan.
Vršovice, Praha - MEDIUM

Vršovice, Praha - MEDIUM

Mladí manželé získali v rámci dědictví velmi starý, menší byt o celkové výměře 54m2, který jim však vyhovuje umístěním a řeší jejich starosti, kde založit v budoucnu rodinu. Protože chtěli kompletní rekonstrukci a nadstandardní technologie, zvolili variantu Medium, která jim vyhovovala nejvíce.
Strašnice, Praha - MEDIUM

Strašnice, Praha - MEDIUM

Děti vylétly z hnízda a starší, nicméně stále aktivní pár chtěl investovat peníze do bydlení, které bude splňovat jejich vysoké nároky, které postupem života získaly konkrétní podobu a které nebude třeba již zásadně měnit ani v budoucnu a vyhoví tak kompletně jejich požadavkům. Rekonstrukce bytu, jehož majitelé přesně vědí, co chtějí.
Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Obchodní manažer ve středním věku si pořídil půdní byt v Moskevské ulici v Praze. Klient požadoval kompletní rekonstrukci bytu s výšší třídou zařizovacích prvků do koupelen a kvalitní dřevěnou podlahou s podlahovým výtápěním. Proto se zvolila varianta EXCLUSIVE.
Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Jsou byty, které si o variantu Exclusive samy říkají. Penthouse s nádherným výhledem na Prahu je přesně tento typ bydlení. Majitelé se rozhodli pro nejvyšší možný standard bez limitů a odříkání, chtěli to nejlepší, co bude splňovat jejich náročný životní styl a zajistí jim určitou exkluzivitu.

Rekonstrukce historických domů i bytů

Specializujeme se zejména na rekonstrukce bytů v centru a širším centru Prahy. V těchto místech jsou rekonstrukce nejnáročnější. Pohybujeme se v domech, které byly postaveny na přelomu 18. a 19.století. Čím více se noříme do centra staré Prahy, tím starší domy a interiéry potkáváme. V takových domech není jednoduché realizovat moderní interiér. Avšak přizpůsobujeme se původní koncepci architekta, který v dům navrhl a respektujeme jeho původní myšlenky. 

Rekonstrukce komerčních prostor

Koncept BertolucciDesign je aplikovatelný nejen v bytech, či rodinných domech. I Itálii postihla finanční krize, stejně jako zbytek světa, a tak Italové reagují řadami výrobků pro CONTRACT BUSINESS. Tyto řady jsou určeny zejména pro architekty, designéry, stavební firmy a developery. S takovými materiály a zařizovacími předměty uspokojíme jakkéhokoliv esteticky náročného vlastníka komerčních prostor, který potřebuje za nízkou cenu získat vysokou kvalitu a originalitu. Zavolejte nám na 777 277 377 a my Vám rádi poradíme s výběrem. 

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás a my se vám ozveme!

Zadejte tel. číslo.