Menu
Bertolucci Shop

Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Jsou byty, které si o variantu Exclusive samy říkají. Penthouse s nádherným výhledem na Prahu je přesně tento typ bydlení. Majitelé se rozhodli pro nejvyšší možný standard bez limitů a odříkání, chtěli to nejlepší, co bude splňovat jejich náročný životní styl a zajistí jim určitou exkluzivitu.

Nejvyšší standard bydlení pro ty nejnáročnější

Varianta Exclusive nabízí vysoké standardy a kompletní nabídku italského vybavení nejvyšší kvality. Samozřejmostí domácnosti ve variantě Exclusive je inteligentní ovládání domácnosti, což zahrnuje centrální a velmi efektivní ovládání topení, klimatizace, světel, zásuvek, rolet, žaluzií, ale i TV a audio techniky. Taková domácnost vás bude poslouchat na jediný stisk tlačítka.

Zákazníci byli velmi nároční a my si každý kousek práce na jejich bytě opravdu užili. Je radost spolupracovat s lidmi, kteří vědí, co chtějí, a nebojí se to žádat. Exkluzivní vybavení celého bytu s nadstandardními prvky učinil z bytu technologicky vyspělé a velmi komfortní bydlení, kam budou tito majitelé hrdě zvát jakoukoliv návštěvu.

Termín dokončení: 3,5 měsíce od podepsané objednávky smlouvy


Další

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás a my se vám ozveme!

Zadejte tel. číslo.