Menu
Bertolucci Shop

Dejvice. Praha - EASY

Variantu Easy je žádoucí zvolit i v případě, že chcete stejně jako náš klient krásný byt, který však bude určen k pronájmu, proto není vhodné jej rekonstruovat a zařizovat vysoko nákladově. Zajímavostí tohoto bytu byl jeho naprosto dezolátní stav, který byl vykompenzován atraktivní lokalitou nedaleko Hradčan.

Neexistuje výzva, kterou bychom nepokořili.

Cílem bylo vytvořit líbivý a plně funkční byt, který si může budoucí nájemník zařídit podle svého stylu. Bourací práce v tomto případě byly více než nutné a tak šlo pryč téměř vše, odstranily se stávající rozvody a stavělo se nanovo, včetně oken v koupelně. Vytvoření podhledů prostor zútulnilo, světle zvolené materiály a barvy prostor rozzářily.

Nové podlahy včetně jejich vyrovnání a montáže dveří jsou v této variantě samozřejmostí. Italské sanitární vybavení dodalo bytu moderní vzhled, který nový nájemník jistě ocení. Kompletní rekonstrukce byla v tomto případě opravdu náročná, protože nezůstalo mnoho z původního bytu. Navíc termín 3 měsíce od schválení, který byl požadován, nedal prostor pro zdržení. 3 měsíce od podpisu návrhu byly majiteli předány klíče od jeho bytu, který byl k nerozeznání od původního.

Termín dokončení: 3 měsíce od podepsané objednávky a smlouvy.

Další

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás a my se vám ozveme!

Zadejte tel. číslo.