Menu
Bertolucci Shop

Strašnice, Praha - MEDIUM

Děti vylétly z hnízda a starší, nicméně stále aktivní pár chtěl investovat peníze do bydlení, které bude splňovat jejich vysoké nároky, které postupem života získaly konkrétní podobu a které nebude třeba již zásadně měnit ani v budoucnu a vyhoví tak kompletně jejich požadavkům. Rekonstrukce bytu, jehož majitelé přesně vědí, co chtějí.

Moderna pro útulný domov, který se vyvíjí s Vámi

Manželskému páru nejvíce vyhovovala varianta Medium, která kromě běžných stavebních prací a základních interiérových prvků obsahuje také podlahové vytápění v koupelně pro maximální komfort během zimy, ale také kuchyňskou linku moderního italského designu včetně kvalitních spotřebičů. Díky vyššímu standardu varianty Medium si také mohli vybrat ze širšího portfolia interiérového vybavení z Itálie, které je velmi oslovilo.

Rekonstrukce nebyla náročná z hlediska prací, pouze náročnost klientů byla opravdu vysoká, přesně věděli, co chtějí. Pro nás je práce s takovými klienty radost, rádi plníme přání a hledáme i obtížná řešení, nebojíme se žádné výzvy! Byt jsme odevzdali 2,5 měsíce od schválení návrhu.

Termín dokončení: 3 měsíce od podepsané objednávky a smlouvy


Další

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás a my se vám ozveme!

Zadejte tel. číslo.