Menu
Bertolucci Shop

Strašnice, Praha - EASY

Mladý pár zakoupil menší byt s výměrou 45 m2 ve formě 2+kk, který chtěli využít efektivně pro náročný životní styl, který by korespondoval s moderním způsobem života, ale zároveň zachovával tradiční hodnoty. Zvolili variantu Easy, která jim vyhovovala cenově, protože byt budou dříve či později měnit za větší, rodinný. Nyní chtěli do bytu investovat jen nižší sumu, která však byt výrazně zhodnotí při případném prodeji.

Malý prostor si žádá originální řešení

Součástí rekonstrukce v rámci varianty Easy byly veškeré potřebné bourací práce (především stávající koupelny) a úpravy spojené se změnami vývodů kanalizace a vody s úpravou povrchů, do čehož patřilo štukování stěn, výmalba s penetrací a lakování parapetů. Pro mnoho bytů nejen v Praze je potřeba nových snížených podhledů s možností vybudování bodových světel, což zákazníci ocenili především v chodbě, kde není dostatek přírodního světla.

V tmavých barvách dřeva byla na míru vytvořena koupelna se záchodem, součástí ceny jsou obklady, dlažba, sanitární vybavení, baterie, nábytek a zrcadlo. Každá místnost získala i stylové dveře. Byt byl předán kompletně realizován podle přání. Celá rekonstrukce byla hotová během 2 měsíců od schválení návrhu.

Termín dokončení: 2 měsíce od podepsané objednávky smlouvy

Další

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás a my se vám ozveme!

Zadejte tel. číslo.