Menu
Bertolucci Shop

Vyšehrad, Praha 2 - EASY

Mladý pár koupil zrekonstruovaný byt pod Vyšehradem o výměře 45m2, který chtěl využít jako menší apartmán ke krátkodobému pronájmu. Chtěli oslovit spíše náročnějšího klienta, který si potrpí na design a zároveň funkčnost bydlení. V této variantě se zvolila varianta EASY, jelikož šlo hlavně o vybavení bytu.

Hravost světla a smysl pro detail

Mladý manželský pár koupil zrekonstruovaný byt pod Vyšehradem za účelem krátkodobých pronájmů, které jsou nyní velmi populární. Jejich cílem bylo uvést byt do perfektního stavu a kompletně vybavit i nábytkem a bytovými doplňky. V malém bytě je třeba dbát na dobré řešení prostoru, aby se nestal klecí, což nám znělo jako skvělá příležitost a výzva.

Hit internetu: krátkodobé pronájmy

Byt v ulici Vratislavova je v dispozici 1+kk o rozloze 45 m2, což znamená, že jde o poměrně malý byt, který nenabízí velkorysá řešení. Protože je však určen pro krátkodobé pronájmy, hlavním cílem byla atraktivita na první pohled, efektivní provedení a pohodlí při běžných každodenních činnostech.

Originální nábytek KARE

Součástí projektu byl architektonický návrh a vybavení, do kterého spadala vestavěná šatní skříň v chodbě, skříňka pod umyvadlo do koupelny, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, nová postel, obývací stěna vyrobena na míru přesně dle návrhu, nové tapety, stěrka za postel, za kuchyňskou linkou a na sloupu. Vybavení nábytkem KARE nabídlo klientům získat originální vzhled atraktivního bytu, který bude sám o sobě při vložení nabídky na trh velmi žádaným.

Nebojte se být nároční

Klienti byli velmi nároční, jejich smysl pro detail byl na vysoké úrovni, takže výsledek splňoval nejvyšší očekávání všech zúčastněných. Díky oblíbenému LED osvětlení okolo postele, kuchyňské linky a šatní skříně byla součástí požadovaných prací také úprava elektro rozvodů v bytě. Mimořádný komfort čiší z každého kusu nábytku, spojení moderních barev a linií s dotekem barokních tvarů a vzorů je výbornou volbou, která osloví velké množství budoucích klientů.

Description: I malý byt může být komfortní, praktický a současně stylový. Rekonstrukce BertolucciDesign a nábytek KARE tvoří dokonalou souhru.


Další

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás a my se vám ozveme!

Zadejte tel. číslo.