Menu
Bertolucci Shop

Průběh realizace

Rekonstrukce nemovitosti je zásadním rozhodnutím, které ovlivní kvalitu vašeho bydlení. Právě proto je vhodné si vybrat tým zkušených architektů, kteří poradí i v případě nestandardních řešení, jako jsou například rekonstrukce půd. Díky úvodní konzultaci v rozsahu 1-2 hodiny zdarma nic neriskujete a zjistíte, vše co potřebujete vědět. Zakládáme si na úzké spolupráci s klienty a pomáháme od začátku až do konce, včetně zprostředkování úvěru a veškerých povolení spojených s rekonstrukcí bytu, domu nebo půdy. Na naše služby poskytujeme záruční servis. Garantujeme vysokou kvalitu. A jak probíhá rekonstrukce bytů, domů a půd s námi?

Rozhodnutí o rekonstrukci vašeho domova

Gratulujeme! Přemýšlíte nebo jste pevně přesvědčeni rekonstruovat váš dům, byt či půdní prostor. Toto rozhodnutí bylo pravděpodobně snazší než následující měsíce samotné rekonstrukce. S profesionály bude rekonstrukce jednodušší a výsledek bude odpovídat vašim požadavkům. Postupně vás s naším odborným a zkušeným týmem provedeme celý procesem až po poslední krok do krásného, nového domova, který splní vaše představy o dokonalém bydlení.

Úvodní konzultace s architektem ZDARMA

Než svěříte rekonstrukci vašeho domova do rukou profesionálů, budete chtít znát nejen portfolio společnosti, ale důležité bude také první setkání, kde dostanete odpovědi na nejpalčivější otázky ohledně vašeho projektu. Setkání s architektem naší společnosti v délce 1-2 hodiny je zdarma a zcela nezávazné! Rádi s vámi projdeme návrh a společně nalezneme řešení vaší rekonstrukce, nebojíme se ani nestandardních projektů s náročnými požadavky, rádi přijímáme výzvy.

Prohlídka nemovitosti a její zaměření

Po úvodní konzultaci přijde na řadu samotná prohlídka domu, bytu či půdy, kterou zamýšlíte rekonstruovat. Návštěvu provádí náš specialista na interiéry spolu s projektantem či technickým dozorem. Tato část je velmi důležitá pro sestavení návrhu interiéru a předběžného rozpočtu, který bude následovat. V případě, že nemáte nemovitost zaměřenou, provedeme během této prohlídky také její zaměření v rozsahu potřebném pro plánovanou rekonstrukci.

Návrh interiéru a sestavení předběžného rozpočtu

Při návrhu rekonstrukce vyslechneme vaši představu a požadavky a inspirujeme se vaším přáním na styl celé přestavby. Zajímá nás každý detail, včetně barev a odstínů, které se vám líbí. Ať už budete mít konkrétní představu či si necháte především poradit, výsledkem bude návrh nadčasového interiéru z materiálu, které jsou moderní a trendy a splňují vaši představu o novém domově. Kromě návrhu obsahující i jednotlivé předměty a materiály obdržíte také předběžný rozpočet ke schválení.

Schválení návrhu, výběr interierových prvků a doplňků

Právě držíte v rukou náš návrh vašeho interiéru. Protože jde o návrh, očekáváme diskuzi nad vybranými materiály, barvami či vybranými předměty. Jde o váš domov a vy máte právo si zvolit to, co se vám líbí, proto se nebojte vyjádřit svá přání. Ať už estetická či finanční. Výsledkem by měl být návrh, který se vám bude líbit z hlediska provedení i vzhledu a bude vyhovovat i z hlediska finančního rozpočtu a časového harmonogramu provedení celé rekonstrukce. Těšíme se na vaše připomínky!

Stavební příprava a vlastní realizace stavby

Návrh rekonstrukce je schválen, nemůžete se dočkat finální realizace. Nebojte, nebudeme ji prodlužovat déle, než je nutné. Již v začátku stavebních příprav jsme několik kroků napřed a máme rezervace na materiály i zdroje. I poměrně složitá rekonstrukce nepřesáhne 2,5 měsíce realizace. Je-li i tento čas pro vás dlouhý, zajistíme vám náhradní bydlení včetně stěhování a uskladnění věcí. Na konci této fáze obdržíte klíče od vašeho vysněného domova, který jsme s nadšením pro vás rekonstruovali.

 

Realizace stavebních prací

 • Open or Close
  REKONSTRUKCE EASY
  Demontáž původního zařízení bytu (zařizovací předměty, obklady, dlažby, podlahové krytiny, dveře, topná tělesa, osvětlení, vypínače a zásuvky, původní kuchyňská linka)
  Lokální oprava omítek, případně sádrokartonových příček, oškrabání původní malby
  Výstavba nových sádrokartonových podhledů v koupelnách, wc a na chodbě
  Nivelizace nerovností povrchu podlah (přebroušení, stěrkování)
  Pokládka nové laminátové nebo vynilové podlahy včetně obvodových a přechodových lišt
  Drobné úpravy vodo-topo (změna dispozice vývodů vody a odpadu)
  Kompletní dodávka nové koupelny a wc dle konceptu BertolucciDesign (obklady, dlažba, zařizovací předměty, topná tělesa, nábytek, osvětlení a ventilátory)
  Dodávka a montáž nových projektových dveří včetně kování na původní místo
  Dodávka montáž nových zásuvek a vypínačů při zachování stávajících rozvodů elektro a STA
  Dodávka a montáž designových topných těles včetně termoregulačních ventilů v bílé barvě (RAL 9010) při zachování původních rozvodů
  Kompletní nová výmalba v celém bytě
  CENA: 7 500 Kč/m2 (bez DPH)
 • Open or Close
  REKONSTRUKCE MEDIUM
  Demontáž původního zařízení bytu (zařizovací předměty, obklady, dlažby, podlahové krytiny, dveře, topná tělesa, osvětlení, vypínače a zásuvky, původní kuchyňská linka)
  Lokální oprava omítek, případně sádrokartonových příček, oškrabání původní malby
  Nové sádrokartonové příčky a předstěny + drobná změna dispozice bytu pomocí SDK příček
  Nové sádrokartonové podhledy v celém bytě (možnost designových prvků)
  Vyrovnání povrchu podlah (přebroušení, stěrkování)
  Pokládka nové celoplošně lepené dřevěné podlahy včetně obvodových a přechodových lišt
  Drobné úpravy vodo-topo (změna dispozice vývodů vody a odpadu)
  Kompletní dodávka nové koupelny a wc dle konceptu BertolucciDesign (obklady, dlažba, zařizovací předměty, topná tělesa, nábytek, osvětlení, ventilátory, podlahové vytápění, vývod na pračku, zhotovení nik) + možná změna dispozice koupelny
  Dodávka a montáž nových designových dveří s výškou max. 2100mm včetně nového kování + možná změna počtu dveří a jejich způsobu otevírání
  Dodávka a montáž nových vstupních bezpečnostních dveří
  Nová elektroinstalace v celém bytě včetně vypínačů, zásuvek, rozvaděče a revize
  Instalace nových rozvodů topení, případně plynového kotle + dodávka a montáž designových topných těles včetně termoregulačních ventilů ve všech RAL odstínech + revize plynového vedení
  Dodávka a montáž nové kuchyňské linky včetně spotřebičů dle konceptu BertolucciDesign
  Dodávka a montáž nové šatní skříně dle konceptu BertolucciDesign
  Kompletní nová výmalba v celém bytě
  CENA: 15 000 Kč/m2 (bez DPH)
 • Open or Close
  REKONSTRUKCE EXCLUSIVE
  Tento typ rekonstrukce podléhá nejvyšším standartům conceptu BertolucciDesign. Projekt je kalkulován klientovi na míru dle předem zpracované projektové dokumentace.
  Možnost výběru interiérových prvků z kompletního sortimentu BertolucciDesign
  Možnost dodávky nejmodernějších technologií, jako je např. Smart Home (inteligentní ovládání domácnosti)
  CENA: od 20 000 Kč/m2 (bez DPH)