Menu
Bertolucci Shop

Rekonstrukce bytů

BertolucciDesign působí na trhu již více než 13 let a získala respekt veřejnosti i odborníků. Každý rok postavíme cca 30-40 nových bytů a dalších 20 jich zrekonstruujeme podle přání klienta. Výsledkem naší práce jsou byty a domy, které díky preciznímu návrhu a realizaci získávají originální kouzlo vašeho domova. Protože domov je místo, které je velmi důležité, klademe důraz na detail a garantujeme individuální přístup.

 

Vizualizace od architekta zdarma

Velkou výhodou, kterou naše společnost BertolucciDesign nabízí, je návrh a vizualizace od našeho architekta zdarma - v případě realizace, vlastní architektonické oddělení a široké portfolio nápadů
a originálních projektů. Každý byt, dům či zrekonstruovaná půda jsou jedinečné, vám na míru.

3 cenové úrovně rekonstrukcí bytu dle náročnosti

Exkluzivně také disponujeme revolučním modelem výpočtu ceny rekonstrukce skrze celkovou obytnou plochu bytové jednotky, takže jakmile zvolíte jednu ze tří základních variant, máte hned
na první schůzce představu, kolik bude rekonstrukce stát. Každá tato varianta je definována konkrétními řemeslnými pracemi a interiérovými prvky, přičemž tento koncept stále podporuje vaše konkrétní požadavky a přání. Nestandardní řešení a nároční zákazníci
jsou srdečně vítáni!

Výpočet ceny rekonstrukce bytu dle počtu m2

Jak by se Vám líbilo dozvědět se cenu rekonstrukce ihned na první schůzce? Dle nově vytvořeného modelu BertolucciDesign je to možné a vcelku prosté. Budoucí cenu rekonstrukce lze určit
dle zvoleného standardu a celkové plochy nemovitosti. Získáte tedy ihned představu o tom,
kolik vaše rekonstrukce bude stát. Za tímto účelem byly definovány 3 základní úrovně.

BertolucciDesign EASY

Tento typ rekonstrukce obsahuje: nové interiérové dveře, nové vinylové podlahy, jednu novou koupelnu a WC (obklady, dlažby, sanita, baterie, nábytek, zrcadlo), nový snížený SDK podhled 
s bodovými světly na chodbě a v koupelně, nové vypínače a nové radiátory v bílé barvě, výmalba.
Orientační cena rekonstrukce: 7 500 Kč/m2

BertolucciDesign MEDIUM

Tento typ rekonstrukce obsahuje variantu EASY a dále: nová elektroinstalace, nové rozvody vody
a topení vč. kombinovaného turbokotle, úprava dispozice bytu pomocí SDK, podlahové vytápění
v koupelně, vstupní bezpečnostní dveře, kuchyňská linka BertolucciDesign, vč. spotřebičů, nová šatní skříň BertolucciDesign. Rozdíly standardu oproti variantě EASY: celoplošně lepené dřevěné podlahy, radiátory v barvě RAL, vyšší standardy interiérového vybavení.
Orientační cena rekonstrukce: 15 000 Kč/m2

BertolucciDesign EXCLUSIVE

Tento typ rekonstrukce obsahuje nejvyšší standardy BertolucciDesign a je kalkulován vždy na míru klientovi. Klient má možnost si vybrat z celého sortimentu BertolucciDesign, ve kterém se objevují elektronické technologie, jako je inteligentní ovládání domácnosti, které zahrnuje ovládání topení, klimatizace, světel, zásuvek, rolet, žaluzií a v neposlední řadě audio systému s TV.
Orientační cena rekonstrukce: od 20 000 Kč/m2

Příklad:
Vlastníte bytovou jednotku 2+kk o celkové podlahové výměře 40m2 a uvažujete o rekonstrukci. 
V případě výběru varianty EASY máte jistotu, že vaše náklady na tuto rekonstrukci nepřesáhnou 300 000 Kč bez DPH. Pokud jste navíc plátcem DPH, bude vám účtována s ohledem
na přenesenou daňovou povinnost pouze částka bez DPH.

Cena za návrh interiéru bytu

Jak už bylo řečeno, cena za návrh vašeho budoucího interiéru je u BerolucciDesign zcela zdarma. Vytvoření nárvhu je zpoplatněno dle aktuálního ceníku, avšak v případě následného provedení díla naší společností je tento poplatek v rámci celého vyúčtování vrácen.

Chtěli byste vědět více? Zanechte nám kontakt a my se s Vámi spojíme:

Jméno (povinné)
Telefon (povinné)

Realizace interiérových návrhů

Vršovice, Praha - MEDIUM

Vršovice, Praha - MEDIUM

Mladí manželé získali v rámci dědictví velmi starý, menší byt o celkové výměře 54m2, který jim však vyhovuje umístěním a řeší jejich starosti, kde založit v budoucnu rodinu. Protože chtěli kompletní rekonstrukci a nadstandardní technologie, zvolili variantu Medium, která jim vyhovovala nejvíce.
Strašnice, Praha - EASY

Strašnice, Praha - EASY

Mladý pár zakoupil menší byt s výměrou 45 m2 ve formě 2+kk, který chtěli využít efektivně pro náročný životní styl, který by korespondoval s moderním způsobem života, ale zároveň zachovával tradiční hodnoty. Zvolili variantu Easy, která jim vyhovovala cenově, protože byt budou dříve či později měnit za větší, rodinný. Nyní chtěli do bytu investovat jen nižší sumu, která však byt výrazně zhodnotí při případném prodeji.
Vinohrady, Praha 2 - EXCLUSIVE

Vinohrady, Praha 2 - EXCLUSIVE

Zahraniční Investor zakoupil tento byt o výměře 140m2 za účelem občasného pobytu na území České Republiky. Jednalo se o hloubkovou rekonstrukci, při které bylo v podstatě potřeba vytvořit uplně nový byt s výměnou všech stávajících prvků. Vzhledem k náročnosti klienta se zvolila varianta EXCLUSIVE, která obsahuje nejlepší italské materiály a zařizovací prvky které jsou v současné době na trhu.
Vyšehrad, Praha 2 - EASY

Vyšehrad, Praha 2 - EASY

Mladý pár koupil zrekonstruovaný byt pod Vyšehradem o výměře 45m2, který chtěl využít jako menší apartmán ke krátkodobému pronájmu. Chtěli oslovit spíše náročnějšího klienta, který si potrpí na design a zároveň funkčnost bydlení. V této variantě se zvolila varianta EASY, jelikož šlo hlavně o vybavení bytu.
Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Jsou byty, které si o variantu Exclusive samy říkají. Penthouse s nádherným výhledem na Prahu je přesně tento typ bydlení. Majitelé se rozhodli pro nejvyšší možný standard bez limitů a odříkání, chtěli to nejlepší, co bude splňovat jejich náročný životní styl a zajistí jim určitou exkluzivitu.
Strašnice, Praha - MEDIUM

Strašnice, Praha - MEDIUM

Děti vylétly z hnízda a starší, nicméně stále aktivní pár chtěl investovat peníze do bydlení, které bude splňovat jejich vysoké nároky, které postupem života získaly konkrétní podobu a které nebude třeba již zásadně měnit ani v budoucnu a vyhoví tak kompletně jejich požadavkům. Rekonstrukce bytu, jehož majitelé přesně vědí, co chtějí.
Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Obchodní manažer ve středním věku si pořídil půdní byt v Moskevské ulici v Praze. Klient požadoval kompletní rekonstrukci bytu s výšší třídou zařizovacích prvků do koupelen a kvalitní dřevěnou podlahou s podlahovým výtápěním. Proto se zvolila varianta EXCLUSIVE.
Dejvice. Praha - EASY

Dejvice. Praha - EASY

Variantu Easy je žádoucí zvolit i v případě, že chcete stejně jako náš klient krásný byt, který však bude určen k pronájmu, proto není vhodné jej rekonstruovat a zařizovat vysoko nákladově. Zajímavostí tohoto bytu byl jeho naprosto dezolátní stav, který byl vykompenzován atraktivní lokalitou nedaleko Hradčan.

Vyberte si vybavení bytu sami

Chcete se nejprve porozhlédnout? Eshopy BertolucciDesign a KARE slouží jako katalogy pro vaši inspiraci. Najdete-li některé zajímavé kousky, 
které by jste chtěli zapracovat do vašeho interiéru, přijďte s vaším nápadem za námi a my vám rádi poradíme, zda-li je taková představa technicky realizovatelná.

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás a my se vám ozveme!

Zadejte tel. číslo.