Menu
Bertolucci Shop

Rekonstrukce historických objektů

Vlastníte starý byt v historickém centru Prahy, historický dům či jinou i památkově chráněnou budovu? Pak jistě víte, jak náročná je případná rekonstrukce takových prostor. Tyto domy jsou zpravidla z přelomu 18. a 19. století, mají charakteristické potřeby, ale nabízí také jedinečné možnosti pro originální rekonstrukci.

Historie a moderna v dokonalé harmonii

Naší specializací jsou právě byty v centru a širším centru Prahy, kde jsou rekonstrukce bytů nejnáročnější. Čím více do centra města, tím spíše narazíte na jedinečné architektonické domy, které není snadné rekonstruovat tak, aby splňovaly moderní požadavky na komfort a design. Každá rekonstrukce takového bytu je pro nás výzvou přizpůsobit návrh a provedení původní koncepci architekta, který dům navrhl, ale i přes respekt jeho původní myšlenky nabízíme funkční a moderní přidanou hodnotu každému bytu.

Duševní hodnota a zároveň finanční investice

Kombinace historie a moderního pojetí je nesnadný úkol, který ovšem ohromí výsledkem. Bydlení v historických prostorech přináší příjemné zážitky a duševní uspokojení, které nabídne jen tento druh bydlení. Navíc jde o vysoce zhodnocenou investici, protože kvalitní rekonstrukce historického bytu dodá na hodnotě celé nemovitosti. Nezapomeňte, že historických bytů není neomezené množství a zájem o ně je trvalý. Je tedy velmi žádoucí zhodnotit tuto investici a nezáleží na tom, zda byt poté budete dále pronajímat, budete ho chtít prodat nebo jej využijete pro vlastní soukromé bydlení.

Kvalitní rekonstrukce je základ příjemného bydlení

Pro rekonstrukci historických domů a bytů je zapotřebí nejen kvalitní firma, ale také zkušenosti a nápadité zpracování architekta, který se nebojí učinit ze staré historie i součást té novodobé. Nabízíme zkušené architekty i italské dodavatele materiálů, kteří perfektní souhrou nabízejí nadstandardní zpracování celé rekonstrukce. Garantujeme odborníky se zkušenostmi a vysokou kvalitu provedení rekonstrukce historického bytu.

Jméno (povinné)
Telefon (povinné)

Realizace interiérových návrhů

Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Jsou byty, které si o variantu Exclusive samy říkají. Penthouse s nádherným výhledem na Prahu je přesně tento typ bydlení. Majitelé se rozhodli pro nejvyšší možný standard bez limitů a odříkání, chtěli to nejlepší, co bude splňovat jejich náročný životní styl a zajistí jim určitou exkluzivitu.
Vinohrady, Praha 2 - EXCLUSIVE

Vinohrady, Praha 2 - EXCLUSIVE

Zahraniční Investor zakoupil tento byt o výměře 140m2 za účelem občasného pobytu na území České Republiky. Jednalo se o hloubkovou rekonstrukci, při které bylo v podstatě potřeba vytvořit uplně nový byt s výměnou všech stávajících prvků. Vzhledem k náročnosti klienta se zvolila varianta EXCLUSIVE, která obsahuje nejlepší italské materiály a zařizovací prvky které jsou v současné době na trhu.
Vršovice, Praha - MEDIUM

Vršovice, Praha - MEDIUM

Mladí manželé získali v rámci dědictví velmi starý, menší byt o celkové výměře 54m2, který jim však vyhovuje umístěním a řeší jejich starosti, kde založit v budoucnu rodinu. Protože chtěli kompletní rekonstrukci a nadstandardní technologie, zvolili variantu Medium, která jim vyhovovala nejvíce.
Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Obchodní manažer ve středním věku si pořídil půdní byt v Moskevské ulici v Praze. Klient požadoval kompletní rekonstrukci bytu s výšší třídou zařizovacích prvků do koupelen a kvalitní dřevěnou podlahou s podlahovým výtápěním. Proto se zvolila varianta EXCLUSIVE.
Dejvice. Praha - EASY

Dejvice. Praha - EASY

Variantu Easy je žádoucí zvolit i v případě, že chcete stejně jako náš klient krásný byt, který však bude určen k pronájmu, proto není vhodné jej rekonstruovat a zařizovat vysoko nákladově. Zajímavostí tohoto bytu byl jeho naprosto dezolátní stav, který byl vykompenzován atraktivní lokalitou nedaleko Hradčan.
Strašnice, Praha - MEDIUM

Strašnice, Praha - MEDIUM

Děti vylétly z hnízda a starší, nicméně stále aktivní pár chtěl investovat peníze do bydlení, které bude splňovat jejich vysoké nároky, které postupem života získaly konkrétní podobu a které nebude třeba již zásadně měnit ani v budoucnu a vyhoví tak kompletně jejich požadavkům. Rekonstrukce bytu, jehož majitelé přesně vědí, co chtějí.
Strašnice, Praha - EASY

Strašnice, Praha - EASY

Mladý pár zakoupil menší byt s výměrou 45 m2 ve formě 2+kk, který chtěli využít efektivně pro náročný životní styl, který by korespondoval s moderním způsobem života, ale zároveň zachovával tradiční hodnoty. Zvolili variantu Easy, která jim vyhovovala cenově, protože byt budou dříve či později měnit za větší, rodinný. Nyní chtěli do bytu investovat jen nižší sumu, která však byt výrazně zhodnotí při případném prodeji.
Vyšehrad, Praha 2 - EASY

Vyšehrad, Praha 2 - EASY

Mladý pár koupil zrekonstruovaný byt pod Vyšehradem o výměře 45m2, který chtěl využít jako menší apartmán ke krátkodobému pronájmu. Chtěli oslovit spíše náročnějšího klienta, který si potrpí na design a zároveň funkčnost bydlení. V této variantě se zvolila varianta EASY, jelikož šlo hlavně o vybavení bytu.

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás a my se vám ozveme!

Zadejte tel. číslo.