Menu
Bertolucci Shop

Rekonstrukce komerčních prostor

BertolucciDesign, to jsou nejen rekonstrukce bytů a rodinných domů pro soukromé využití, ale také komerčních prostor, kde je kvalitní provedení rekonstrukce velmi důležité a navíc vyžaduje zkušenosti a znalosti, aby byl takto rekonstruovaný prostor plně funkční pro podnikání.

Nabídka na míru vašemu podnikání

Ve spolupráci s našimi italskými dodavateli nabízíme řadu výrobků CONTRACT BUSINESS, které jsou určeny zejména pro architekty, designéry, stavební firmy a developery. V rámci této řady jsme schopni nabídnout materiály a další vybavení nebytových prostor jakkoliv náročného vlastníka a provozovatele prostor, které jsou základním prvkem vašeho podnikání.

Exkluzivní italský design

Nezáleží, zda požadujete nejvyšší kvalitu provedení či především originální a zajímavý design, pro nás jsou tyto dva prvky základem každé rekonstrukce. Zvláště v Praze je konkurence mezi podnikateli vysoká, a proto je důležité nepodcenit provedení rekonstrukce místa k podnikání a odlišit se tak od ostatních.

Poradenství a zkušenosti samozřejmostí

Každé podnikání má svá specifika a každý podnikatel ví, co svému podniku chce dát do vínku. Ovšem k rekonstrukci komerčních prostor je třeba kvalitního partnera, který vám pomůže vybrat to nejlepší na míru potřebám vašim a rekonstruovaného prostoru. Líbivá, praktická a plně funkční rekonstrukce je základním klíčem úspěchu vašeho podnikání, získejte své klienty na svou stranu uvedením do reprezentativních prostor.

Kvalitní provedení rekonstrukce

Také si uvědomujeme, že i při vysokých nárocích požadujete příznivou cenu, která podpoří vaše podnikání a nezláme vám finančně vaz. Neváhejte nám proto zavolat na 774 007 774, rádi vám poradíme, jak maximalizovat vaše příjmy z podnikání investicí do kvalitních prostor, obraťte se na odborníky!

Jméno (povinné)
Telefon (povinné)

Realizace interiérových návrhů

Strašnice, Praha - EASY

Strašnice, Praha - EASY

Mladý pár zakoupil menší byt s výměrou 45 m2 ve formě 2+kk, který chtěli využít efektivně pro náročný životní styl, který by korespondoval s moderním způsobem života, ale zároveň zachovával tradiční hodnoty. Zvolili variantu Easy, která jim vyhovovala cenově, protože byt budou dříve či později měnit za větší, rodinný. Nyní chtěli do bytu investovat jen nižší sumu, která však byt výrazně zhodnotí při případném prodeji.
Vršovice, Praha - MEDIUM

Vršovice, Praha - MEDIUM

Mladí manželé získali v rámci dědictví velmi starý, menší byt o celkové výměře 54m2, který jim však vyhovuje umístěním a řeší jejich starosti, kde založit v budoucnu rodinu. Protože chtěli kompletní rekonstrukci a nadstandardní technologie, zvolili variantu Medium, která jim vyhovovala nejvíce.
Strašnice, Praha - MEDIUM

Strašnice, Praha - MEDIUM

Děti vylétly z hnízda a starší, nicméně stále aktivní pár chtěl investovat peníze do bydlení, které bude splňovat jejich vysoké nároky, které postupem života získaly konkrétní podobu a které nebude třeba již zásadně měnit ani v budoucnu a vyhoví tak kompletně jejich požadavkům. Rekonstrukce bytu, jehož majitelé přesně vědí, co chtějí.
Vyšehrad, Praha 2 - EASY

Vyšehrad, Praha 2 - EASY

Mladý pár koupil zrekonstruovaný byt pod Vyšehradem o výměře 45m2, který chtěl využít jako menší apartmán ke krátkodobému pronájmu. Chtěli oslovit spíše náročnějšího klienta, který si potrpí na design a zároveň funkčnost bydlení. V této variantě se zvolila varianta EASY, jelikož šlo hlavně o vybavení bytu.
Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Jsou byty, které si o variantu Exclusive samy říkají. Penthouse s nádherným výhledem na Prahu je přesně tento typ bydlení. Majitelé se rozhodli pro nejvyšší možný standard bez limitů a odříkání, chtěli to nejlepší, co bude splňovat jejich náročný životní styl a zajistí jim určitou exkluzivitu.
Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Vršovice, Praha - EXCLUSIVE

Obchodní manažer ve středním věku si pořídil půdní byt v Moskevské ulici v Praze. Klient požadoval kompletní rekonstrukci bytu s výšší třídou zařizovacích prvků do koupelen a kvalitní dřevěnou podlahou s podlahovým výtápěním. Proto se zvolila varianta EXCLUSIVE.
Vinohrady, Praha 2 - EXCLUSIVE

Vinohrady, Praha 2 - EXCLUSIVE

Zahraniční Investor zakoupil tento byt o výměře 140m2 za účelem občasného pobytu na území České Republiky. Jednalo se o hloubkovou rekonstrukci, při které bylo v podstatě potřeba vytvořit uplně nový byt s výměnou všech stávajících prvků. Vzhledem k náročnosti klienta se zvolila varianta EXCLUSIVE, která obsahuje nejlepší italské materiály a zařizovací prvky které jsou v současné době na trhu.
Dejvice. Praha - EASY

Dejvice. Praha - EASY

Variantu Easy je žádoucí zvolit i v případě, že chcete stejně jako náš klient krásný byt, který však bude určen k pronájmu, proto není vhodné jej rekonstruovat a zařizovat vysoko nákladově. Zajímavostí tohoto bytu byl jeho naprosto dezolátní stav, který byl vykompenzován atraktivní lokalitou nedaleko Hradčan.

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás a my se vám ozveme!

Zadejte tel. číslo.